Sansar Salvo şarkı sözleri Uye-ol
Sansar Salvo şarkı sözleri Uye-ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misafir;Hoşgeldin,Sefalar Getirdin.../

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sansar Salvo şarkı sözleri

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Aktiflik :
Sansar Salvo şarkı sözleri Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Sansar Salvo şarkı sözleri Right_bar_bleue

Güç
Güç Güç:
Sansar Salvo şarkı sözleri Imgleft100/100Sansar Salvo şarkı sözleri Emptybarbleue  (100/100)

Sansar Salvo şarkı sözleri Empty
MesajKonu: Sansar Salvo şarkı sözleri   Sansar Salvo şarkı sözleri I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 2:17 pm

34 mirası

Ayağa kalk ve önüne bak mc çok komiksin gününü görecek olan sensin doğru ben değilim smokimotta yerik yazdım sen olmasan yapamazdım matalyelin bu (otomatik sansürlendi) (!)ler sen yerinden kalkamassın tam kalassın asılacaksın yakılacaksın 34 de yüzüme gelde de bir kez vurum butim parti nerde şıllık orda kafana conta 30 metre öteden deniz topu hızında faişe kızımda sen işine bak la ben kendi yoluma baktım hep ben koneyşıl bir albüm yaptım kızıma kamil şaka yaptım ben undergrandım öyle kaldım şirketlere kucak dansı yaptım bucak bucak kaçtın ilk kezz.. rap 34 mirası kendini kaybet şarkını kaybetme yap bisasın asası piskopat yazar bu kalemi ordularda nişan alır istanbulun surlarına ama rap yaptım organına ayağa kalk bana bak lan hayvanlar geri kalk beni anlaman için geldik suratına baktık bi şeçim yapman gerek yılan.Dünyalar senin olsun kendini kaybetmeden şarkını kaybet yada bu diyardan giiiidersen bi biit versem lan sersem resmen gidemessen kısmen git bedenin kalsın yanımızda kalmasın yaptıklarımız emanetleri alsın kankalarımız sansar bence mini mini mumları undergrand nah.. yada korkalım baksana ellerinde silah ilah olma idam ederler lahmacun söyledik malum satıra macun sürme işdidari yok kit süreklerine şaha kalkar buu satırlar kurumu tuzumuz? huzursuz undergrand ın gidişine 2 rumuz selam çak lan bu ikiliye efozafantar sansaristanbul bu rapte karıdanataşı arttırmayacak hadi adam vurun yada siz gençte olun ama biz gençte sikiyoruz neyapalım bee torum 34 miras endini kaybet şarkını kaybetme rap bisansların asansı piskopat yazar bu kalemi ordularda nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptılar organına rap 34 mirası kendini kaybet şarkını kaydet hüp jünefosusun asası piskopat yazar bu kalemi ordular nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığım organına...

arızalı rapciler ft. rapazof

SANSAR

Gözlerimden anladın,başım büyük belada. Özgüven yerinde malum makinelim yanımda. Tarattım rap yaparken,senin elin havada. Kanın da cool bi bitch,tamam ulan kaldırma! Millete kurulmak kanımda,sen aldırma Psikopattan psikopat,Ultrasonic tayfa Makara konusu oldu rapiniz.Nonoş tipiniz! Türkçe rap'i bırakamadınız geri geliniz..
RAPOZOF
Rapte çakma tarzda kopya bir seksüeller dinleyin Neler gelecek başınıza tamam görmezden gelin Soğuk adamlar titremez aklınızı ***** Ulan küfür etmeyin ***** koduklarım Meziyet yok peki tamam bizler birer koftiyiz Ama siz hem dandik hem de Erkek değilsiniz Asimetrik liriklerle pandik attık rap'ine Yo canınız cehenneme adamım! destek hak edene..
NAKARAT
Arızalı Rapçiler, İstanbul’da bekçiler Önünüzden geçtiler,aklınızı biçtiler Aslında onlar gözümüzde hiçtiler! Aslında onlar gözümüzde bitchtiler! Arızalı Rapçiler, İstanbul’da bekçiler Önünüzden geçtiler,aklınızı biçtiler Aslında onlar richi richtiler Aslında onlar (nah) harbi rapçiler
SANSAR
Kafana göre dissledin,ben köşemden izledim. Abla oldu ağabeyler,şaşırdım ne iş dedim? Beni tanımadan diss atan herkesin ***** veya kısaca bana diss atan herkesin ***** Atacağınız dissler için şimdiden şöyleyim, Bana diss atacak herkesin ***** Aman! bunlar ağır abi, hemen R'ye takayım.. Stüdyoma gelirsiniz,bir rap yapın bakayım..
RAPOZOF
Hangi tarza bel bağladın da,el salladın da Kel kafana birer birer lirik ektirdin? Çok çektirdin karakterine kritere uymadı Kriket oyna bilek değil de rape emek lazım Tek a ş kım rap diyende kolunda kızla geziyor Fizyolojik olaylara felsefik bir yaklaşımla Etkileşim etmek mantıklı mı? kimse! bilmez! Riski alan yanmıştır homie kork,bu rap bitmez!!!
NAKARAT
Arızalı Rapçiler, İstanbul’da bekçiler Önünüzden geçtiler,aklınızı biçtiler Aslında onlar gözümüzde hiçtiler! Aslında onlar gözümüzde bitchtiler! Arızalı Rapçiler, İstanbul’da bekçiler Önünüzden geçtiler,aklınızı biçtiler Aslında onlar richi richtiler Aslında onlar (nah) harbi rapçiler

Dünya savaşı ft. Fuat

Sansar Verse:
Bu beat'e söyleyecek kelime bulamıoyrum,söylememe de gerek yok homie, zaten aramıyorum. Fame olmak için bana yalanmaya kalkma! Çok güçlü bir savaşçısın yalanların kalkan.. Senin o kankan bana yalanmaz,donunda kan var salak inanmaz kapım kapanmaz,barışmak isteyen barışsın ama korkum da yok yani ortalık karışsın!Konserler çakışsın o yaka ve bu yakada, Kadıköy farklıdır bunu aga, bunu unutma!! Kafan bulutta benim kafamsa tümde,müziğime yadigar yıllarımsa Rex'te. Piskopat stilde biz de smokey stilde, seni istemiyorum k*ncık sen itildin, fena p*pildin, öhöm! kaşınmasın, o yakadan bu yakaya hastalık taşınmasın!! (Nakaratx2)
3.Dünya Savaşı iki kişi mürettebat Alan akıl sağlığım büyük tahribat yaşandı ben kaşındım el bombasını fırlat! ben bir panzer aldım yanıma kod adı:Fuat!! Fuat verse: Şu yolda kaç testi kırıldı? yeksin, bu kolda aç rest'i dirildi merceksin.Keksin puşt! Uçtu kuşu dur,can çıkmaz kolayca git tuzak kur. Urartulardan eski, her keş rap yapar ama sonuç eksi, gümüş tepside getir çayları, keklik tekrar s*kilir pompayla jetski! Paranoyadan çıkagelir iki cümle, sizin am*na koyiim Fuat zümre'nin içinde gezer (yeah!) fitne, diss yapamaz ki bana o *pne, alemin ilki gelip dizdi kurşuna kolpaları gizli gizli
(Nakaratx2)
3.Dünya Savaşı iki kişi mürettebat Alan akıl sağlığım büyük tahribat yaşandı ben kaşındım el bombasını fırlat! ben bir panzer aldım yanıma kod adı:Fuat!!

İdam sehbası

5 paralik adamdan yaralama alinir yarami desersen taramali farz rapin amacini bulamamali mi yoksa kursunla mide sulamamali mi duramama sorunun mu var rap yaparken kumu alamam ben rap üzerine alamama sorunu mu var yengenin karsisina çikabilirsin denginin denginin amacina beni karistirma olympos yamacina beklerim seni bu kurultay seni vurur dallama o stil senin deil sallama cartel dinlemem arabana binmem boe b kraldir gersini bilmem rapertuar cevap 12 taksit bana bulasma it that's it?? yada vazgeçtim daha bitmedi uçurumdan asagi yuvarlarim seni haddini bileceksin serseri stüdyomda temizle yerleri vokalim dolasicaktir her yeri koparticam piskopat dilleri bi sus be olum kapat be dügmeni bulamadim ibnenin bitmedi pilleri flex bu tarz manyak gibi yaz sen beceremezsen biz yapicaz sir müsün kralmisin farketmez suratini (otomatik sansürlendi) (!) delirtme beni istanbul benim en azindan sana izmirde saygi duyan yok! duydum ortamdaki namini sana taktiklari isim TOP! ölecek bu arkadas kendi razidir idam sehpaniz hazir hazir ve nazir sansar bak bu tarafa gerelim ipleri rahdan bak bu tarafa gömelim itleri götverensin sir mc götveren gel istanbula bekliyorum seni dallama underground koca bi okyanus salvo durma rapini kus saksi yok hala tripleri gider yapmis bana hepsi raho ve salvo yok ortam bos sanki dolumu saçma rapleri yer6nin aç köpekleri hepsi gömülebilir simdi anlamadiysan anlamlari alamamissindir dissten tadi bulamadin mi ah raplerimi bunalima sokarim tripleri korktum çocuk baban nerede kahpelik dolmus kalbinde rahdan nami deger raho 16 satir dilinde rapleri aldim geri benden uzak dur hadi durma dinle kudur karalamamali bence trackleri kiricam simdi () belini 16 yasinda 5 erkekle durmadan oynar a ş k oyunlari mezarina gömülü her bi track (otomatik sansürlendi) (!) kodumun sarkilari görmeli her zaman farklari dilleri bozuk çokmus paralari karilari bacilari yokmus gibi sövmemeliydi bana geri sözler zaten bende sakli rap olymposta farkli rapin kralsa rahdan çoktan asti kralin basini

Diss olabitesi var

Alcadraz Farkı İşte Şu Dinlediğin Rıhtımda Duymak Varken Duyamadı Birileri Göremedi Aslında Masaüstüm Tümden Doldu Kalitesiz Trackler Aleme Malzeme Olmuşsun Sitende Yok Gerçekler Sanal Aleme Balıklama Atlama Sende Haydi Durma Hurra Sosyete Forever Oldu Bedenim Yeraltında Rock Olsun Senin Temsilin Rap Değilki Meskenin Kadıköyde Her Sahne Bırak Olsun Benim Aleme Cümbüş Her Özenti Müzik Denilen Kalıpta Ayakta Kalkta Dinle Evet Kalktı (otomatik sansürlendi) (!)üm Rapimini Dinleyen Lazım Olmayana Kötürüm Doğaçlamana Kurban Olayım Kolpasın Büsbütün Her Yalan Sözde Var Bir Kepaze Doğaçlama Kolpası Gerçeğin Aynası Sözde Mc Nerdesin Hangi Tvmizdesin Magazin İşte Forever Dinle İşte Best Rapper
[Nakarat - Rahdan Vandal]
Salvo Artı Rahdan Kafaları Salla Her Satır Gitti Yo Kelimeleri Kolla Yok Sende Bir Anlam Neden Bize Sorma Al Dinle Bu Track Bizlerden Ortama
[Sansar Salvo]
Underground Piyasasında İzlediğim Maymunlar Tayfanız Gemiyle Battı Üstündeyse Tayfunlar İstanbula Geldiler Bize Gider Yaptılar Burdan Sağ Çıktılar Çok Komikler Onlar Somon Balığını Ensene İndiririm Moron Rap Tiyatrosundaki Replik Tam Bir Ton Kelime İçerir Anlamazsın Karelidir Jeton Manga Grubu Kolpa Sus Be Pis Japon Listelere Baktığımda Üstten Altta Hepsi (otomatik sansürlendi) (!) Senin Trackler Boktan Bu Şarkı Manyak Koparmak Lazım Sizleri Ve Orta Parmak Çektim Müzik Katiline Sansar Psiko Manyak Satırbaşındayım Ben Sansar Yarar Kaşı Seksendört Kromozomlu Undergrounda Gen Taşı Sarmaşık Misali Karmaşık Tavırlar Rap Adına Savaş Yere Düşen Kanım Var
[Nakarat - Rahdan Vandal]
Salvo Artı Rahdan Kafaları Salla Her Satır Gitti Yo Kelimeleri Kolla Yok Sende Bir Anlam Neden Bize Sorma Al Dinle Bu Track Bizlerden Ortama

Şehirde kaos

Şehirde Kaos Var Siren Çalar Herkes Kaçar Kahkalar Ve Çığlıklar Dumandan Göz Gözü Görmez Olur Adeta Onlar Şehrin Kapılarında Çok Yakında Bilirsin Tüm İstanbul Tek Bir Moment Gerçekleşmesi İçin Gereken Tek Bir Moment Yılanın Başı Şehrin Meydanında Vaaz Verirken Psikopat Veletlerine Bir Gaz Verirken Poet Uzattı Sniper ı Dağıttım Kafasını Şok Oldu Hepsi İtlerin Ölümü Junior İtlerin Hayırdır Nerede Ellerin Ve Bitti Mi Bitmedi Rap Bu Check Edersen İyi Olur Ve Söylemezsen Unutulursun Yerini Bulsun Herkes Sanki Göçebe Tek Bir Hecede Oradan Oraya Gideriz Yankee f**kıcı Yanki Yapıcı Rapçi Olmak İstesek Sahnelerde Göbek Atar Ve Kahpelerle Gezeriz Tamam Doğru Bir Ara Kahpelerle Gezdik İdare Ettir Onuda Maddiyatsız Şarkılarıma Say Psikozum Devam Ederken İstakoz Yiyenler Hala Otobüsteyim Taksiyle Gelemedin Mi Geldik Yanına Homee Taksimde Göremedin Mi 34de Rap Savaşlarında Çok Ölüm Var Kusura Bakma Yetişemedik Geçmiş Olsun Şehirde Kaos Var Siren Çalar Herkes Kaçar Kahkalar Ve Çığlıklar Dumandan Göz Gözü Görmez Olur Adeta Onlar Şehrin Kapılarında Çok Yakında Beş Dakika Beni Düşünmeyen Bir Bitch Rüyama Girsin Okulda Hocana Söyle Seni Adam Etsin Çakmağı Verir Misin Tribe Girdim Kadıköyde Merdiven Ve Kadıköy Acil Kalbe Kriz Girdiğinde Sebep Biziz Homee Harbe Kaskla Gidilmez Haberin Olsun Telekoma Güven Olmaz Alayına Gömdüm İnterneti Geri Bağla Hadi Canım Öptüm Beş Dörtlük Dört Dörtlük Raple Birleşince Verseüm Ortaya Çıkar Ve Boynu Kıldan İnce Arkadan Kelam Edince Olanı Gördün Sorunsuz Halde Rap Yapıyorum Sorun Çıkarma Şehre Kaos Çöktü Ve Yere Döktü Sütünü Kahpe Azmedildi Cinayete Kelam Kadıköyde Mic Nokzun Selamı Var Bizim Undergrounda Tahtı Sallanan Bir Popçu Tabi Randımanda Kandım Ona Ve Pek Yanıldım Rüyama Girdi Lanet Mendabur Bir Yüzle Baktı Hep Bayada İğrenç Doy Be İlgi Fazla Geldi Bilgi Bende Sen Evinde Bu Şarkı Çaldı Bu Gece Şehrin Her Yerinde Şehirde Kaos Var Siren Çalar Herkes Kaçar Kahkalar Ve Çığlıklar Dumandan Göz Gözü Görmez Olur Adeta Onlar Şehrin Kapılarında Çok Yakında

Tutamadım verdigim sözleri

Verse 1
[Fersah]
Susmalıydı bugun herkes yakalandık bir kez Ölümse çok yakındı kandırıldık son kez Önüne gelen herkezi ez olmadı mı kes Felsefeniz çok garip insanlar ayrı bi tip Kopucaksa kopsun ip bitecekse bitsin Beni sewmeyen warsa siktir olup gitsin Sensin we senin sesin yeter artık kesin Rüzgar gibi dert eser bugün burda kesin Kolpa olan dostlarım bu sözleri yesin Gözlerini kaçırmadan kulak verip dinlesin İnlemeler fazla sürmez bu rap burda bitmez Duygusala bağlamışız tek bir çifti yetmez Yemezmi (otomatik sansürlendi) (!)üne ewet fersah kaba Ama kimsenin kalbimi isteyerek kırmaz Biraz umusamaz ama duygu war az biraz Yaramaz çocuklar gibi gözyaşım akmaz
[Nakarat]
Tutamadım verdiğim sözlerimi Silemedim yaşlı gözlerini Ölüm yakın görüyorum izlerini Haydi son bir defa tutayım ellerini
Verse 2
[Narkoz]
Derdime derman olabilecek görebilecek hatta Yolabilecek kowabilecek olasılıklardan beni uzak tutun Bağlamaz ağlamaz gözlerim artık ruhum beni terk etti yalnızım Alın yazımı kim yazdıysa kim koyduysa beni bu dünyaya alayına lanet Birbiri uğruna can yakabilirm boş kadehlerde düşmanım Bir sigara için katilim adiyim acımayın tutamadım sözlerimi affet Yan bakanı mahfet katlet bedenini jiletlerle bedenin toprak olsun Seninde çiçeğin solsun dolsun gözlerin Tutamadım eller ellerin oldu şarap benim mekan emniyet Harap benim dikkat et welet İster lanet oku ister çek wur Dertler bitecekse beni durdur Kellemi wurdur namusumuma bedenim sondur [Nakarat] Tutamadım verdiğim sözlerimi Silemedim yaşlı gözlerini Ölüm yakın görüyorum izlerini Haydi son bir defa tutayım ellerini
Verse 3
[Sansar]
Hangi sözü tutu kaderim hangisi çile warya bendeki harbici Çekinmeden yazar idim ben kalkamaz ama düşer idim ben Götwerenler mi beni sewecek beklemem bi gün geri gelcek Hiç bi laf etmeyipde gidecek kim derdi bi gün geri gelecek Dönmeseydin keşke geri git hangi cehennemden geldiysen Sewmiştin tabi bi aralar it git bu şarkıyı dinlediysen Sewgin değil kinim yazdırır dengin değildi zati böcek Bak bu örümcek ağı örücek takılıp kalacak sinek ölücek We de başka kimseyi sewemeyecek benim onu artık sewmediğim gibi Başka kimseyi göremeyecek benim onu görmek istemediğim gibi Bilemediğin gibi anlamadım sewmediğin gibi sallamadım Yalanlamadımki tamam doğru bu gece gelmedi yine benim uykum Yine seni duydum yazıklar olsun yine beni buldun affetmedin Yalan söyledin katletmedim kimsenin içindeki duyguları Duymak istemem alkışları temmuz ayında yaşar kışları işkencelerimi sende çek kimse duymayacak haykırışları
[Nakarat]
Tutamadım verdiğim sözlerimi Silemedim yaşlı gözlerini Ölüm yakın görüyorum izlerini Haydi son bir defa tutayım ellerini
Verse 4
[Fersah]
İçten yazdığım sözler yetmez hastalık bitmez çewremde Yanındayım hemde sonuna kadar seninleyim anne Öl de öleyim gül de güleyim sew de seweyim senin için Sensiz ben bir hiçim kan ağlar hep gözlerim Sewmek zordu ben sewdim tek sewgilim sensin Bitmedi dertler dostlar namertler hepsi sertler Tuttuğum dal kalmadı istedim ama olmadı Yapamadım anne affet İstanbul bu lanet
[Narkoz]
Hayallerim benim olmadı izleri gözüküyo ölümün Hatıralar beni sarmadı hisleri bir umut dünümün Günümün batımı ben ayyaşım bir köşe başında kaymışım Almış kafamı gitmişim lan düşler peşimden sürükler Terse gider düşler gülüşler benim için o sahte Göz yaşları ise bedelini ödedim her waatse kahpe Gün batar bense karalıkta yelken açtım yeni bir darbe Kapanır perde beni yere ser we bitsin artık bu işkence
[Sansar]
Söylediklerimi aklından çıkar geçerli değil çünkü onlar Sizinle olsun sıcak kucaklar Şimdi çek git göründü yollar Bu sokak bu gece çok karanlık kim peki dostum arkamı kollar a ş kınız markalara endeksli peki bir yürek kaç dolar Böyle olmaması lazımdı planlar böyle kurulmadı Mahkememdesin sanık sensin tahmin ettiğin gibi yargıcım Mümkünse arama bi daha çek git midemdeki sancı gastrit Yani senle bi alakası yok son bi lafım war hastir it...
[Nakarat]

Sinir krizi

Şehir bir okyanustu hep köpek balıklarıyla ben nehirde beslenirdim onların artığıyla gözlerinde olmasın bende olmiyim oğlum sevenim olmasın bende sevmiyim karanlık sokakta yürürken yüzüm gülmesin ve ben kendimle ağlarken kimse görmesin bu fırtına dinmesin dalgalar inmesin ve ben benimle kalıyim kimse bilmesin ve ben içimden geleni yazıyim kimse duymasın ve bana özel bir melodim olsun sizin değilki o benim içinde ağlasınlar ölemedimki hiç ve bende dalga geçiyim hayatla gülemedimki hiç bir hayat borcunuz var bana geriye verin durun ne olur gitmeyin geriye gelin ve ben çığlık çığlığa sinir krizlerimle yumruk attım duvara şu an krizdeyim x2 (bu bir sinir krizi tansiyon yüksek bu bilimsel bir olay beynim hisset gecenin ortasında ve güneşe hasret major bir depresyon türü içimde kasvet) ciğerlerim sıkıştı konuşamıyorum nefes almak çok zor geliyor yaşayamıyorum ve ben bende değilim sanki içimde başka biri ve o biri bir deli gözleri dönmüş o an bir sigara yakıyorum şimdi sakinim biraz bir an diyorum ne oluyor bu yaz soğuk bir yaz ve etrafıma bakınıyorum ürkekçe bakışlar var kim bu diyorlar sanki yakın akrabalar sıkıyorum yumruğumu diyorum yapma dinlemiyor içimdeki diyorki kalk ayağa yak yık ve küfret evini mahvet ve diyorumki ne olur yapma diyorki çok geç onlar yaptılar bana hemde acımadan onlar yaktılar beni hemde diri diri yeni bir krize giriyorum ellerim titriyor üzgün değilim ama gözlerim doluyor x2 (bu bir sinir krizi tansiyon yüksek bu bilimsel bir olay beynim hisset gecenin ortasında ve güneşe hasret major bir depresyon türü içimde kasvet)

Repertuar

Bir İki Track DeiL Koskoca Repertuar Yer ALtında SaLvo Piyasadaysa KoLpaLar Lrk Yazamaz Angut FLowLarmı KopyaLar Rock Müzik Müzik DeğiL KrıLacaktr AynaLar x2 Yaptığın RAP Warya 5 Para Etmez Morukk ELLi YıLLık Mc Leri SoLLadık ÇoLuk Çocuk LrkLerin Boktan FLowLarın SoLuk Koskoca Stüdyo War KaLitense BooK Baban Benim Piç Yedirmeyim Bi Yandan Bir İki Şarkım War Oda Babanın Kanından ParçaLarını TopLarLar Kadıköy SokakLarından Ortamımda Dai War YaLaka SaLakLarından 25. Mekanize Piyade Tugayı Beğenmediğnz ALbüme İade OLayı KabuL DeğiLdir Yinede War Bi KoLayı Çok Ürettn OğLum Hak Ettin Bi MoLayı Çok Komiksin OğLum Ama Bak Sırıtmıyorum O Kadar Sikikki Şarkın Yorum Yapmıyorum Pardon Bakarmısın Bi Sorum OLucak RAP Mi Yaptın İbne Sansar (otomatik sansürlendi) (!) Koycak Bir İki Track DeiL Koskoca Repertuar Yer ALtında SaLvo Piyasadaysa KoLpaLar Lrk Yazamaz Angut FLowLarmı KopyaLar Rock Müzik Müzik DeğiL KrıLacaktr AynaLar x2 SöyLediğim Her Söze ALınabLrsn Jön Türk Sahnedeydin İskeLende GüLmekten ÖLdük Bikini Giyde Çık BeLki Yakışırsın Sahneye (otomatik sansürlendi) (!)üne Girdi BeatM Bakınz Bahaneye Yetişemezsin Morukk En Yakın Hastaneye YoLum Düşerse Uğrarım ÇaLıştğn Kerhaneye Yeni Bi koLpa EkLendi Undergraund Haneye Yazdığm LrkLeri Benzemekti Maniye Ön PLanda SizLer Arka Fonda SaLvo Arkadan Geçirdim Şimdi Yap Bi Banyo Mikrofon Sizindir Hit şarkıLar BeniM Karı Kız Sizindir ParacıkLar Benim a ş kı Siktir Etdm Duygular KöreLdi Bende Romantizim Yok VeLakin RAP Bedende Arkadaşımı Satarım FiyatLar Perakende s e v g i Yoktu Zaten Saygı Hak Edende Bir İki Track DeiL Koskoca Repertuar Yer ALtında SaLvo Piyasadaysa KoLpaLar Lrk Yazamaz Angut FLowLarmı KopyaLar Rock Müzik Müzik DeğiL KrıLacaktr AynaLar x2 Nefer Edin Benden ELinizden GeLdiğince Küfür Edin Tehtit Edin içinzden GeLdiğince Son GüLen İyi GüLer Kuvvetin EdiLdiğince Sansar AkLa GeLen Undergraund Deyince İbneLik Diyince Barikat AkLa GeLsin Uzat Bakım Yavrum SAnsar ELine Wersin Bende SaLsavesin Bok yemekse Wersin Beğenmediysen DinLemezsin Siktirip Gidersin ÇığLık Atma Oruspu Başımın Dibinde Hüneri WerdiLer Yine Başımın Nickinde RAPini Yap Sen BiLirsin İşci Parti Sikinde Rapini Yap Sen BiLrisn Mhp Sikimde Umrumda DeğiLsinz SağcıLar We SoLcuLar Bende War air pLayn Uzun İnce YoLcuLar Piyasa Pembe Bir Dizi Şerefsiz OyuncuLar KoLpalarsa Bir Dizi Koyundan koyuncuLar Bir İki Track DeiL Koskoca Repertuar Yer ALtında SaLvo Piyasadaysa KoLpaLar Lrk Yazamaz Angut FLowLarmı KopyaLar Rock Müzik Müzik DeğiL KrıLacaktr AynaLar x2
https://rapturk.all-up.com
terlan
Üye
Üye

Aktiflik :
Sansar Salvo şarkı sözleri Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Sansar Salvo şarkı sözleri Right_bar_bleue

Güç
Güç Güç:
Sansar Salvo şarkı sözleri Imgleft0/0Sansar Salvo şarkı sözleri Emptybarbleue  (0/0)

Sansar Salvo şarkı sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Sansar Salvo şarkı sözleri   Sansar Salvo şarkı sözleri I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 1:38 pm

emegine saglık

Sansar Salvo şarkı sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolera Tüm Şarkı Sözleri
» Dj Akman Tüm Şarkı Sözleri
» Kerim [ Mic Rap ] Şarkı Sözleri
» selo & Önder & sansar & civciv - mahkeme duvarı
» Dj Akman Bir Kaç ŞaRkı Sözü