Bomba - Sokaklar Dünyası Uye-ol
Bomba - Sokaklar Dünyası Uye-ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misafir;Hoşgeldin,Sefalar Getirdin.../

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bomba - Sokaklar Dünyası

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Aktiflik :
Bomba - Sokaklar Dünyası Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Bomba - Sokaklar Dünyası Right_bar_bleue

Güç
Güç Güç:
Bomba - Sokaklar Dünyası Imgleft100/100Bomba - Sokaklar Dünyası Emptybarbleue  (100/100)

Bomba - Sokaklar Dünyası Empty
MesajKonu: Bomba - Sokaklar Dünyası   Bomba - Sokaklar Dünyası I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 4:00 pm

Bomba - Sokaklar Dünyası

Bir gölge kis günü karlar içinde, sokak köselerinde elinde sise, ariyor umutlari sisenin dibinde, neden ben diye soruyor kendine. Kaybolan gelecek rüyalar yikilmis, saçla sakal bir birine karismis, bir parça ekmege muhtaç olan adam, alkolun esiri yanlizliga alisan, felekin tokatini tasiyan insan oglu, düslerde yasiyor umutlar kayboldu, insanlar arasinda hor görülüyor, hor gören insan insani batiriyor bil, zor deyil yardim elini uzatandan gelir, eller ceplerde bakip geçenler çok, çokluk dunyasinda herkes kendi derdine bakar, kimin umrunda söyle sokaktaki insanlar, Sarapmi sarhos eder yoksa hayatmi, çileler içindeyim umutlarim yandi, dokuz köyden kovdular kalbim kirildi, kaderim sokaklarda gözlerim yasli, Sicak suya hasret yagmurla yikanir, ac karnini artiklarla doyurur, soguk rüzgar dikenlendiriyor canini, acilarla kavrulur dilencinin hayati, bosalan siseler fayda etmez iç, sarhos etsin raki sarap fark etmez, dusenin adresi deyismez arka mahalleler, nedenini bilmez hiç kimseler, garibin mazlumun ahini alma, düsene bir tekme sende atma, sadece Allah düsmez onu hiç unutma, sende düsebilirsin sokaklar dünyasina Mazisini karistirsan memur belki isçi, yasam savasini kaybeden direnisçi, belki, her seyini kaybetmis bir zengin, belkide anasiz babasiz büyümüs bir yetim, yetim çoçuklarin sonu ne olacak, insansan baksana, bir fukaranin gözlerinin içine, söyle, neler görüyorsun çile penceresinde, eziyetle evli binlerce insan taniyorum, benlik sisteminde agzimi kapatipda susamiyorum, asiri duygusallik yaramaz dediler bana, inatlarina yazdim sokaktaki insanlara...inatlarina
NAKARAT
Havalar soguk karanlik herkes evinde, pencereler altinda yürüyor bir gölge, geçiyor kayboluyor sisler arasinda, yak bir sigara dumanlar yok etsin, farkli deyil yardim zehirden gelsin, sokaktan dogmus gibi kuçaginda yatar agla, kartonlar gazeteler üstünde uzaniyor, yatiyor siçak yuvalarini rüyalarinda kuruyor, Allahin kulu sokakta kurban oluyor uyan, zekat nedir unuttunmu ey müslüman. Insanlar geçiyor gözlere görünmüyor, sanki bir çöplük olmus insanlar iyreniyor, sarhos kimdir bende anlamadim, insanlar çildirmis bende inanamadim sarapmi sarhos eder yoksa hayatmi ? Cevabi ...Sana kaldi.
https://rapturk.all-up.com
orhanbabaa
Üye
Üye
orhanbabaa

Aktiflik :
Bomba - Sokaklar Dünyası Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bomba - Sokaklar Dünyası Right_bar_bleue

Bomba - Sokaklar Dünyası Empty
MesajKonu: Geri: Bomba - Sokaklar Dünyası   Bomba - Sokaklar Dünyası I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:38 pm

beat'ı varsa bu şarkı sözünün linkini rica edebilermyim

Bomba - Sokaklar Dünyası
1 sayfadaki 1 sayfası