Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m Uye-ol
Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m Uye-ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misafir;Hoşgeldin,Sefalar Getirdin.../

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m

YazarMesaj
Akibs.
Üye
Üye
Akibs.

Aktiflik :
Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m Right_bar_bleue

Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m Empty
MesajKonu: Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m   Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m I_icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 10:19 pm

FATİH ÇİFTCİ | Erciş Belediyesi ve Van Gölü Çevre Belediyeler Birliği Başkanı
Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır mı

Nil Karaibrahimgil yaptığı densizlikle kendisine, "Şöhret olmuşsun ama adam olamamışsın" dedirtti. Özgür Kız, "Neşet Ertaş sayemde tanındı' diyecek kadar ileri gitti

11/08/2009 - 07:21

"Neşet Ertaş'ı tanımıyorum" diyerek şimşekleri üzerine çeken Nil Karaibrahimgil, hatasını kabul edip özür dilemesi beklenirken, "Kimse kimseyi tanımak zorunda değil ama sayemde Neşet Ertaş tanındı" diyerek bir çam daha devirdi.

Bugün TV'de Ali Atıf Bir'e "Ne var bunda, Neşet Ertaş beni tanıyor mu acaba? Ki kimse kimseyi tanımak zorunda değil! Ama olay nedeniyle sayemde Neşet Ertaş tanındı. Genç nesilden onu tanımayanlar vardı..." diyen Nil Karaibrahimgil olayı medyanın büyüttüğünü savundu.

Çok tatlı bir adam
Nil Karaibrahimgil, olayı medyanın büyüttüğünü söyleyerek, "Kendisine beni sormuşlar, 'Tanımak zorunda değil, gözlerinden öperim" demiş. Ne güzel söylemiş, çok tatlı bir adam" dedi. Karaibrahimgil, ünlü ozanla görüşmek istediğini de sözlerine ekledi: "Ona telefonla ulaşmak istiyorum, henüz yapamadım ama bunu gerçekleştireceğim." şet Ertaş beni tanıyor mu acaba? Ki kimse kimseyi tanımak zorunda değil! Ama olay nedeniyle sayemde Neşet Ertaş tanındı. Genç nesilden onu tanımayanlar vardı..."

Neşet Ertaş'a bu densizlik yapılır m
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bir kaç hareketin yapilir